STOLNÍ KALENDÁŘ: nepostradatelný pomocník

Posted in Firmy.

Každý ho doma máme – stolní kalendáře na nový rok. Ano, jsou skvělým pomocníkem, protože si do něj můžete zaznamenávat narozeniny, svátky, výročí či další poznámky. Se stolním kalendářem nezapomenete na doktora, na návštěvu, nebo že se máte někam objednat. Stolní kalendáře se tak stávají velkým pomocníkem i v dnešním digitálním světě. Protože není nic, co by nahradilo stolní kalendáře.

stolní kalendáře Zlín

Jak vznikly vazníky

Posted in Top odkazy.

Průmyslově vyráběné vazníky se styčníkovými deskami pocházejí ze Severní Ameriky. V Evropě se technologie
prosadila a zaznamenala významný rozvoj v posledních třiceti letech. Na něm se významnou měrou podíleli předchůdci firmy MITEK, firmy Gang-Nail a Hydro-Nail, ze kterých firma MITEK sloučením v roce 1987 vznikla. Cestu Evropou začaly styčníkové desky ve Švýcarsku a Belgii odkud se dostaly do Německa, kde byl roku 1964 na ně vydán schvalovací protokol. Zkušební testy, které předcházely vydání tohoto protokolu, řídil profesor Moehler z Technické University v Karlsruhe. V současné době jsou konstrukce ze styčníkových desek používány téměř v celé Evropě. Výjimku nečiní ani Česká republika, kde byl v roce 1993 vydán schvalovací protokol na styčníkové desky firmy MITEK INDUSTRIES Státním zkušebním ústavem stavebním v Praze. Kontrolu nad oblastí Moravy a Slezska v oboru vazníků poté převzala firma Střechy92

SEO může být efektivní nástroj vašeho marketingu

Posted in Služby.

SEO u většiny lidí nemá příliš pozitivní zaměření. Ovšem nechejte se přesvědčit, že SEO je jeden z nejlepších online nástrojů, který má dlouhodobou účinnost. SEO Zlín vám řeknou, jak na něm pracovat, případně vše udělají za vás. Efekt se sice nedostaví tak rychle, jako když spustíte reklamu, ale zase když na něm nebudete třeba měsíc pracovat, protože to prostě nestihnete nebo chcete oddech, nevypne se vám a nesežere žádné peníze. SEO je prostě organické a jednoduché.

seo zlín efektivně

 

Reklama, ve které můžete projevit svou kreativitu

Posted in Firmy.

Co se skrývá pod pojmem reklama – jedná se o placenou formu propagace výrobku, služby nebo místa či člověka. Tato forma je velmi efektivní, ovšem záleží, jakou formu zvolíte. Jedna z nejúčinnějších forem je světelná reklama, kterou všichni uvidí i v noci, a tak si můžete hrát například s podsvětlením, s efekty nebo se sdělením na světelné reklamě. Záleží čistě na vás a vaší kreativitě.

světelná reklama v noci

Polykarbonát je top!

Posted in Top odkazy.

Plánujete si zastřešit terasu, parkovací místo nebo jiný přístřešek? Pak jsou vhodným materiálem pláty vyrobené z polykarbonátu. Někde je najdete i pod označení polykarbonátových desek. Tento materiál má mnoho předností, které jen tak něco nepřekoná. Jsou odolné vůči mechanickým vlivům i proti UV záření. Vybírat si můžete ze spousty různých druhů, barev i úprav. Takže si zkontrolujte, jestli vámi vybraný typ polykarbonátové desky má vlastnosti, které požadujete.
Společnost Tercoplast vyrábí polykarbonátové výrobky, tedy nejen desky, ale i díly přímo na zakázku. Pokud máte konkrétní představu, poraďte se s odborníkem na tento obor, rozhodně nebudete litovat.

Mít svou Prestige obuv

Posted in Top odkazy.

Mě osobně již nebaví nekvalitní rozpadající se boty dokonce od renomovaných výrobců. Prodejci zamítají reklamace, když mají ve smlouvě ošetřenou tuto nutnost skrze "vycházkovou obuv". Zato prestige obuv nikdy nezklamala. Tyto boty se dají nejlépe využívat samozřejmě jako pracovní boty, díky odolné podrážce proti hřebíkům, hrbolům atd. Materiál je také dobře padnoucí na každou nohu a snadno se dá umýt od bláta či malty. To ale není vše. Prestižky se nevzdávají ani mezi mladými uživateli. Na oficiálních stránkách si můžete sami navrhnout vlastní model v různých barevných kombinacích, takže se již nemůžete vymlouvat na vkus :-). Je sice těžké odolat vizuálnímu náporu tří proužků či fajfky, ale Prestige obuv je zkrátka tradiční českou zárukou kvaity a designu, který jinde nenajdete.