Jaká kancelář, taková firma?

Posted in Top odkazy.

Víte, že prostředí ve kterém pracujete vypovídá hodně o tom, jakou práci odvádíte?

Představte si, že dojdete na obchodní schůzku a prostředí ve kterém se ocitnete bude působit velmi neseriózně. To ve vás určitě vyvolá pochybnosti o kvalitách firmy. Když si neumí udělat pořádek a sehnat adekvátní prostory, tak jak bude asi vypadat jejich práce, že…

desk-691808 960 720

Luxusní kancelářské prostory na rozdíl vyvolají dojem, že jste profesionálové, i když jimi ve skutečnosti nejste. Jak se říká, že šaty dělají člověka, tak to samé se dá říct o kanceláři a firmě.

Hledáte kancelář v Praze?

Posted in Top odkazy.

Pokud jste do vyhledávače napsali “realitní kancelář praha”, tak hledáte prostory k pronájmu nebo koupi. Praha je velké město a proto je lepší oslovit profesionály, než se pokoušet hledat na vlastní pěst. Takové hledání na vlastní pěst je kontraproduktivní – nevíte kde začít a konec hledání je v nedohlednu.

Vyberte si realitní kancelář, která je prověřená, solidní a nemá obří provize. Výše uvedenému popisu odpovídá JLL, kde můžete hledat kanceláře i další nebytové prostory.

JLL nedávno získala ocenění CEE Real Estate Quality Awards za realitní investice a pronájem kancelářských nemovitostí.

Možná pro vás bude překvapením, že JLL si za pomoc při hledání kanceláře nebere provize. Podrobnosti zjišťujte přímo u JLL.

 

Oživte vlastní balkon trochou přírody

Posted in Top odkazy.

Máte pocit, že váš balkon je takový celý nějaký fádní a potřebuje trochu oživit? Dá se to udělat mnoha způsoby. Jedním z nejoblíbenějších řešení je ho vyzdobit pomocí pěkných květin. Mít ovšem truhlíky na parapetu u okna, kde je nikdo neuvidí, není zrovna správný způsob jak zkrášlit balkón. Populárním řešením jsou kovové háky na truhlíky. Truhlíky pomocí nich zavěsíte přes okraj balkonu a můžete se radovat. určitě nemusíte mít strach, že by kovové háky kazily celkový dojem. Jsou minimalistické a truhlíkům dodají spíše krásu navíc. Tak co, necháte váš balkon stroze prázdný, nebo do něj vložíte i trochu toho života a přírody?

 

Kamerové systémy - vyplatí se?

Posted in Dům.

Kamerové systémy - drahá hračka nebo strážce vašeho bezpečí?

Samotné kamerové systémy váš majetek proti plánované krádeži asi neochrání (i když může velmi pomoct ve vyšetřování zločinu). Pokud se bojíte spíše drobných, nahodilých zlodějíčků, pak blikající čidlo kamery dokáže zázraky. Kamerové systémy jsou totiž nejúčinnější jako prevence. Není se čemu divit, vždyť o co těžší pro náhodného zloděje vyhlédnout si v ulici dům, který ho nebude při činu natáčet a o mnoho mnoho mu zvyšovat šanci, že se jeho zločiny provalí. Kamerové systémy jsou ale poměrně drahou investicí. Pokud si je nemůžete dovolit, můžete zkusit alespoň atrapy bezpečnostních kamer. Dávejte si ale pozor na zpracování, plastovou hračku odhalí i méně zkušený zloděj.

Finanční gramotnost: hypotéky

Posted in Finance.

V České republice stále není finanční gramotnost na takové úrovni, aby se nestávalo, že i zodpovědný člověk přijde do maléru a nadělá si dluhy. I když řádně splácí, má v registru ten pomyslný černý puntík. A co když nastane situace, kdy bude potřebovat hypotéku, jelikož se například rozrůstá rodina, ale v bance ho kvůli záznamu v registru při žádosti o hypotéku odmítnou?